категорії: кіно

Помер відомий американський актор Рон Сильвер

 Після тривалої хвороби на 63-му році життя помер знаменитий американський режисер, актор і продюсер Рон Сильвер. Причиною смерті став рак, з яким Р.Сильвер боровся останні два роки. Про це пише газета Новые известия  

 Рон Сильвер народився 2 липня 1946 року в Нью-Йорку. Закінчив Університет Баффало, де вивчав іспанську і китайську мови, а також Університет Сент-Джон із степінню магістра історії Китаю. Вчився також на Тайвані в коледжі китайської культури. 

 Дебют Р.Сильвера на сцені відбувся в 1976 році. Перша картина з його участю "Tunnel Vision" мала колосальний успіх. За свою кар'єру зіграв більше 70 ролей. Кращими картинами за участю Р.Сильвера стали "Алі", "Прибуття", "Затяжний стрибок", "Силквуд", "Виворіт долі" та інші. 

 Актор був двічі номінований на премію "Еммі", у тому числі за роль в популярному серіалі "Західне крило", в якому грав радника Президента США.  Брав участь в озвучуванні документальної стрічки Майкла Мура "Фаренгейт 9/11". 

 Також актор активно брав участь в політичному житті країни. Будучи переконаним демократом, Р.Сильвер повністю підтримав дії республіканської адміністрації на теренах боротьби з тероризмом. За його власним твердженням, це майже на рік позбавило його роботи в Голлівуді, який традиційно дотримується ліберальних поглядів. 

 Крім того, Р.Сильвер неодноразово брав участь в ток-шоу, на яких обговорювалися найважливіші зовнішньополітичні проблеми.

www.maestrostudio.com.ua